| anonim_4396 a întrebat:

Să zicem că sunteți părinți iar fiica dvs vă mărturisește că timp de o lună de zile s-a întâlnit pe ascuns cu un tip (neînsurat) mai mare de vârstă pe care și dvs îl cunoașteți. Ea are 20 iar el 40.
El o lua cu mașina de la o anumită locație și mergeau într-un loc ferit.
Ea vă spunea că se întâlnește cu o prietenă, dar de fapt se întâlnea cu el.
Vă spune că a ascuns acest lucru ca să nu o judecați, reproșându-i că se întâlnește cu unul mai mare de vârstă.
Vă spune că doar s-au sărutat și că ia mângâiat sânii.
Știți sigur că ea nu a mai întreținut relații intime până acum cu alți bărbați, a mai avut pretendenți, dar nu i-a acceptat. Doar pe acest tip, pe care ea îl plăcea de câțiva ani, dar cu care nu a avut ocazia să se întâlnească, deoarece el a plecat atunci în străinătate.

Ei bine, ați crede-o când vă spune că nu a făcut sex cu el, sau ar exista o urmă de îndoială?
Ați crede că au făcut sex?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte clar ca ala batran (ca-i dublu varstei ei), nu vrea decat sex de la fata in cauza, ca altfel nu ar duce-o in loc ascuns, sa o pipaie, ci sa faca sex cu ea.

Da, as crede ca a facut sex cu ea, ca doar ala nu-i la varsta sa mai curteze si sa piarda vremea inutil, la varsta aia!

Asta ti s-a intamplat tie, asa-i?
Parintii tai ce spun?

17 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti gerontofila?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai daddy issues?

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 20 ani cred ca e suficient de matura sa nu imi raporteze mie ca parinte cu cine face sex. Si nu vad de ce eu ca parinte as interveni in viata sexuala a unui femei de 20 ani.
Tot ce i-as spune e ca atunci cand ea va avea 35-40 ani el va fi un pensionar besinos...

| Holiday a răspuns (pentru suntserios):

De ce ai presupune ca ar trebui sa fie impreuna si peste 20 de ani?!
In plus, desi femeile traiesc mai mult decat barbatii, in general se "ofilesc" mai repede.

| Violleta2022 a răspuns:

Oare cand mergi sa raspunzi la intrebarea pe care ti-am pus-o tie, pe topicul tau, aici:

https://www.tpu.ro/......-sex-oral/

Vad ca pe alte topiuri mergi si comentezi, dar pe propriul topic, te faci ca ploua, cand te intrebam ceva.
Hai, fii fata cu bun simt si mergi sa ne raspunzi!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Am răspuns. happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș avea incredere in fiica mea.

| mihai69 a răspuns:

Nu contează ce cred eu. Important este să îi fie ei bine.

| dullcat a răspuns:

Exista probleme mai mari aici decat faptul ca a facut sex sau nu.laughing

| relian a răspuns:

Ai facut un scenariu fantezist, doar sa intrebi ce parere avem, daca este ok sa ai o relatie cu cineva mai mare ca tine de ani, e bun si asa rau laughing.
Stii cum se spune? Dragostea nu are varsta, fiecare face cei place. Pina una alta nu trebuie sa iti spuna nimeni ce sa faci, cu cine sa faci, cam asa ar trebuie sa mergi.

| Holiday a răspuns:

Ar fi culmea ca la 20 de ani fi-mea sa-mi dea raportul ce face...grr...Aaa, ok, daca vrea sa discute ceva, daca are nevoie de o opinie, e bine venita, dar nu are absolut nici-o obligatie si nici nu trebuie sa justifice in vreun fel ce face.

| iulia0514 a răspuns:

Având în vedere că are 20 de ani și e majora e problema ei ce face fiecare cum își așterne asa doarme!

| DeMicUnCălător a răspuns:

E trupul și viața ei. Orice altceva este irelevant.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Dacă nu mă înșel a mai fost acum ceva timp o întrebare de acest fel.
Atâta timp cât propriul copil are anumite retineri în a îmi spune chestii, înseamnă că am eșuat ca părinte.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Sex, sex, sex. Numai atât se aude! Da, există relații platonic, fără sex! Da, există relații în care cei doi se ascund datorită gurii lumii care i-ar critica, i-ar arăta cu degetul!
O lume a misoginismului în care o fată trebuie să se ascundă, dacă are un partener prea în vârstă, dar un bărbat care are parteneră mai tânără merge cu ea de mână pe stradă!
Am ajuns la nivelul în care cu 100-200 de ani în urmă lumea era mai evoluată din punct de vedere relațional și nu erau atât de multe tâmpenii privind o relație.

| Celestina003 a răspuns:

As face control ginecologic să văd dacă minte laughing))) și bărbat neînsurat la 40 de ani? Si ea umblă cu el, normal că ajunge vaide capul ei, el ia bagat in minte toate prostiile,sa le zic așa, pe care le scrii acum.

| Emily2207 a răspuns:

Da 100% din moment ce ai spus ca îl placea de mult și s-au intalnit pe ascuns, dacă face mărturisirea asta părinților mai mult ca sigur se simte vinovata de ceva și simte nevoia sa mărturisească, și pana la urma cine spune părinților ca el ia atins sânii?laughing Dacă eu ca părinte cunosc persoana respectiva pot sa îmi fac o idee despre ce fel de persoana este și dacă au făcut sau nu sex, sincer as face-o sa mărturisească ca sa-i arat ca poate avea încredere în mine, e cam ciudat pentru ea dar totuși bine ca cunosc tipul cu care se vedea