| Alice23 a întrebat:

Vreau raspunsuri sincere!
ce va place cel mai mult la persoana iubita? >:
dau si fundita

7 răspunsuri:
| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Ea crede mai mult decat mine in ce visez eu...Pur si simplu ea ma intelege. Imi place ca e foarte draguta si este copilaroasa in unele momente si asta ma mai moralizeaza.

| 1Mihai1 a răspuns:

1.Seriozitatea.
2.Frumuseţea.
3.Bunătatea.
4.Sinceritatea.

| plosnitapufoasa a răspuns:

Iubitul meu are un fund perfect din punctul meu de vedere. deci pe primul loc ii fundul(ador sa il prind de el), ochii, buzele.si faptul ca este finut pe tot corpul. si nu e paros ca o maimuta.(am fost sincera )

| plosnitapufoasa a răspuns:

Am crezut ca te referi doar la fzic. mai imi place ffff mult ca e de treaba si ma distrez cu el suntem ca si 2 catei de aia jucausi toata ziua ne "flocaim"

| AngelGirl5 a răspuns:

Imi plac defectele lui love struck. imi place el asa cum este love struck. Nu este fals, ca altii. Il ador asa cum e love struck.