| DanJazz a întrebat:

Saalut baietilor si buna fetelor am o intrebare: Sunt cu o fata de 4 zile si azi pe la 2 am zis sa ies cu ea afara, dar ea a zis ca ar vrea sa iasa cu doua prietene si ca daca ma supar, iar eu nu m-am suparat si i-am zis ca poate iesim maine si a fost de accord.Eu ma gandeam ca poate am facut ceva gresit sau nu stiu... poate ma ajutati si pe mine. Daca vreti mai multe detalii add id asta : danycba13 si vb acolo.Va multumesc mult!

4 răspunsuri:
| FirstState a răspuns:

Intrebarea carei? daca a zis ca a iesit cu pritenele asa si este

| Neagandalf a răspuns:

La o fata trebuie sa o faci sa se indragosteasca de tine.
Manancao jumate de ciocolata si cand te intalnesti cu ia iai limba in gura pana te saturi.
Duo la un suc...
Afla ce ii place ei mai mult si aplica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a suparat dar fetele vor sa fie mai rebele acum ce ai vrea? Sasi lase prietenele p[entru tine? Hello iesi si thu cu prieteni si distreazate si fi liber nu marioneta ei.

| maria1945 a răspuns:

Oo daa! bravoo! dar totusi care este intrebarea? pentru ca noi aici nu putem sa stim daca ai suparat-o sau nu!