| DanJazz a întrebat:

Salut baietilor si buna fetelor am o intrebare: Sunt cu o fata de 4 zile si azi pe la 2 am zis sa ies cu ea afara, dar ea a zis ca ar vrea sa iasa cu doua prietene si ca daca ma supar, iar eu nu m-am suparat si i-am zis ca poate iesim maine si a fost de accord.Eu ma gandeam ca poate am facut ceva gresit sau nu stiu... poate ma ajutati si pe mine. Daca vreti mai multe detalii add id asta : danycba13 si vb acolo.Va multumesc mult!

3 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

Nu ai de ce sa crezi ca ai facut ceva gresit inca ai facut bine ca ai lasat-o sa stea cu prietenele ei fiindca s-ar putea sa vb despre tine si in plus si tu vei mai sta pe parcurs cu baieti!

| AnonymusALLgame a răspuns:

CrazzyRazzvy bine zis ai grija cu fetele din ziua de azi

| CrazzyRazzvy a răspuns:

Amice 2 motive:
1. Ori a iesit pe afara cu fetele sa le povesteasca de tine, relatie si cd or mai vb fetele in general ori u esti stresant si stai tot timpul pe capul ei si vrei sa va vedeti tot timpul si sa stati impreuna desi nu bag mana in foc ca ar fi prima varianta sau a 2-a dar in fine ai grija cu fetele in ziua de azi laughing. Keep it upwinking