| FeNoMeN123 a întrebat:

Sakut TPU am si eu o problema eu am o colega de clasa foarte draguta si mie imi place de ea foarte mult si ne intelegem foarte bine.Dar s-a cuplat cu altu si am intrebat-o daca nu se cupla cu baiatu asta ar fi stat cu mine si ia a raspuns ca da eu acu ce trebuie sa fac.Ps imiplace foarte mult de ea, scuze daca am sc gresit dar am tastatura stricata

Răspuns Câştigător
| MadaMadalina1234 a răspuns:

Pai,daca ea il place pe celalalt baiat, va trebui sa-ti gasesti alta fata. Nu uita ca sunt mai multe felii de pizza pe farfurie!
Deci zic sa fii sincer cu ea si sa-i spui ca : " imi place foarte mult de tine. Dar se pare ca ai pe alt cineva. Scuze daca am fost indiscret cu tine. Oricum, sa va tina relatia"
Daca te va considera prieten, poate vei avea o sansa cu ea! Poate se va desparti ala de ea. Succes!
Funda? big grin

3 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Tu cauta-ti alta.

| Albnegru10 a răspuns:

Mai bine cauta alta fata.

| aaalinutzza a răspuns:

:O un baiat care a spus cuplat si nu combinat! BRAVOOOO! Ma gandesc ca daca ii placea cu adevarat de tine, nu se cupla cu celalalt baiat!winking Dar poate a fost fortata de alte circumstante! BAFTA.