| DeDiiDeDii a întrebat:

Buna!
Vreau sa ma ajutati!
Sincer nu mai stiu ce sa cred.
Deci azi m-am cuplat cu baiatu de care imi place.
Si el ma place.[cred]
Pana cand azi o fata mi-a zis ca el e cu sora ei, iar el mi-a zis ca nu-i asa, a fost cu ea.
Dupa imi da mesaj o fata ca el e cu o colega din clasa la mine...
El zice ca nu.

Sincer acum nici nu stiu pe cine sa mai cred.
Pe cine ati crede?

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

In mod normal eu l-as crede pe el, dar cand apar 10 persoane sa imi zica cu totul alta varianta fata de cea care mi-a zis-o el, prefer sa cred ca el este mincinosul.Tu poate crezi ca fetele sunt invidioase si ti-au spus asta, dar daca vor mai apara fete care sa vina cu astfel de variante insemna ca nici el nu este in totalitate curat. Pune-l la incercare si testeaza-l, pentru ca minciuna are picioare scurte.Sau intreaba-l de mai multe ori acelasi lucru, iar daca iti raspunde de fiecare data altfel, minte din nou pentru ca minciuna se uita repede:*

12 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Invidia si lumea rea!
Stai linistita si traieste-ti dragostea, langa acest baiat! daca nu i-ai place nu ar fi cu tine, ar fi fost cu una din acele fete!
Incearca sa nu mai bagi in seama toate rautatile si mereu sa-i pui intrebari de genu, incearca sa ai ncredere in el, in tine si in relatia voastra astfel acel baiat se va satura ca mereu sa aveti subiect de dicutie!
Iti doresc numai bine!

| mona a răspuns:

Eu cred ca fetele astea sunt invidioase si vor sa te desparta de el, sa nu le mai crezi toate prostiile

| DeDiiDeDii explică (pentru mona):

Si colega... fata aia zice ca nu nu e cu el!

| Gdeni a răspuns:

Poate fetele sunt invidioase...
oricum si baietii mai mint uneori (daca vor sa obtina ceva... mint mai des)
ai grija ce fel de gen d baiat ewinking

| BiuL a răspuns:

Pe el, ignora-le complet pe ele. Nu zic sa bagi mana in foc pentru el, dar o relatie fara incredere nu se poate si fetele alea prea se baga ca musca in rahat, asa ca ignora-le complet si lasa timpul sa scoata la iveala adevarul, nu mai pleca urechea la gura lumii, fii atenta si pe faza, vezi ce face prietenul tau.

| RAY a răspuns:

Astea sunt jocuri specifice tinerilor, baiatul poate nici nu stie ce vrea, atras de o dorinta intensa de sex e innebunit de hormoni care se elibereaza in organism astfel e determinat biologic sa aiba mai multe partenere, in concluzie nu lua in serios relati de asta

| Azµre a răspuns:

Pe el ar trebui să-l crezi nu pe altcineva!

| DeDiiDeDii explică (pentru Azµre):

Pe el? Car azi am aflat ca e inca cu 3 fete!:O

| Azµre a răspuns (pentru DeDiiDeDii):

Nasol... Dacă l-ai prins și în flagrant... asta e treci mai departe. Dă-l în aia măsii acum e bine că ai aflat.

| Geniuss a răspuns:

Iubita imi dai funda mie:"iate dupa lume si vei plange mult lui ii trece mai repede dar tie?"crede-ma is geloase pe tine ai grija de el tinel langa tine nu il pierde si ignora ce zic alte fete(fufe)

| DeDiiDeDii explică (pentru Geniuss):

Dar o fata mia confirmat ca e adevarat..Deja 3 fete mi.au spus!

| Patricia13BlackCat a răspuns:

Poate doar e invidioasa pe voi 2 ca va potriviti si vrea sa te faca sa te desparti de el.