| Trinitygen a întrebat:

Sal all! Sunt in a 6-a si-mi place f. f. f. mult de o fata. sunt o fire timida... cred ca si ea ma place... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| KaTtY a răspuns:

Daca esti timid incearca sa vb cu ea la tel sau pe mess
dupa poate o sa-ti treaca timiditatea si o sa-i spui ce simpti pentru ea

6 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Sa incerci sa te bagi in seama cu ea sa vb pe mess chiar daca esti foarte timid asa sunt si eu dar daca te gandesti sa nu ti-o ia alticineva inainte nu ai mai fii asa timid.oh go on dar asigura-te ca o cunosti destul de bine ca sa nu te raneasca mai tarziuhappy. Bafta! Funda?

| DorelSudoru a răspuns:

Deci:
1:Veziti de scoala.
2:Normal ca crezi ca te ploace daca tu o placilaughing
3:Mi-as dori "f.f.f mult" sa iti bagi mintile in cap big grin

| BlueLine a răspuns:

Sa incerci sa intri in vorba cu ea daca nu in fata mess sau prin mesajebatting eyelashes si incerci sa ii zici ce simti pentru ea si ca o placi mult tongue doar sa te astepti la orice raspunsbatting eyelashes baftawinking

| Macioc a răspuns:

Vorbeste cu ea, invit-o la un suc undeva si spune-i ce simti si atunci o sa vezi daca si ea te placewinking Succes

| Trinitygen explică:

O cunosc de mult timp...5 sau 6 ani...

| JLShadow a răspuns:

Si eu am fost ca tine...sti ce am facut?
pasul1 : intri in vorba cu ea...lucruri care sa o inereseze
pasul2 : ii oferi fel de fel de lucruri. flori, bomboane...dar ai grija sa nu faci o obseise din asta...alt fe e va profita si te va tine ca un fel de animal de companie
pasul3 : spune-i dc i-ai daruit toate lucrurile alea...ca sa nu intelegea gresitwinking

Succes big grin... FUNDA? big grin