| traianoty a întrebat:

Sal am si eu o intrebare cand stiu ca ma place o fata si ce ar trebui sa fac ca sa ma bag cu ea si cum sa ma comport! FUNDITA

Răspuns Câştigător
| LorryDulce a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva complicat. Daca si tu esti interesat de fata respectiva,ceea ce ai de facut este sa vorbesti cu ea in primul rand,sa o intrebi daca te place sau simte ceva pentru tine si daca da sa ii spui ca si tu la fel si sa lasi lucrurile sa vina de la sine,poate iesi ceva frumos,sau cum am mai spus, daca nu iese nu e nici o tragedie, mkr sti ca ai incercat si nu stai sa te intrebi cum ar fi fost.

3 răspunsuri:
| Stuff a răspuns:

Pai...comportate frumos cu ea, fi sincer si daca vrei asa mult sa fi cu ea spune-i ca o placi fata in fata

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Buna depinde ce fel de baieti ai plc fetele poate ai plac baieti rai sau poate nu stiu
tu te duci la ea si ai jici asa vrei sa te combini cu mine doar atat trebuie sa faci

| heavymetal a răspuns:

Trebuie sa ii areti ca ti la el.fa`i complimente dar nu exagerate, prezinta`i prietenii tai, apreciaza`i stilul de imbracaminte, arunca`i niste priviri languroase dar nu exagerate si mai ales spune`i ce simtiwinking