| sweetcorinutza a întrebat:

Sal am si eu o problema imi place mult de un baiat dar nu pot sa vorbesc cu el la scoala numai pe mess dar nici asta cam des la scoala in vad ma uit la el si el la mine ata mi au spus prietenele ca ma cauta prin scoala se uita dupa mine in locurile in care stau eu dar atit eu as vrea sa vorbesc cu el dar mi e rusine mereu e cu un prieten prin scoala si nici macar nu ma saluta ce sa fac? rasp rapide pllzzz

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Te place si din cauza asta nu vorbeste cu tine la scoala. vorbeste doar pe mess fiindca aici prinde curaj, fata in fata il faci sa se piarda cu firea tongue Poti sa ii marturisesti ce simti, fi-i sigura ca nu va fi nimic rau + ca el va fi urmatorul care te va intreba daca vrei sa iesi cu el.Tu doar spune-i ca il placi tongue Mult succes! Baiatul asta te place daca te priveste si te urmareste tongue Asa fac si eu laughing

| giovannutzu a răspuns:

Cel mai bine si cel mai bine, trimite o prietena dea ta sai zica ca vrei sa vorbesti cu el intre 4 ochi, doar voi doi.(o sa vina).
si spune-i ceea ce simti pentru el, nu are cum sa te refuze odata ce si el te place.
trebuie doar sa-ti iei inima in dinti si sa ai curajul sa vb cu el fata in fata.o sa mearga garantat ai sa vezi...ast fundita
succes

| sweetcorinutza explică:

Mersi de raspunsuri dar am aflata ca place pe altcineva crying

| sweetcorinutza explică:

Multumesc de raspunsuri dar am mi-a spus ca place pe altcineva