| rapa a întrebat:

Sal, cam cati bani mi ar trebui sa imi scot prietena sau viitoarea prietena in oras? aaa? la un film ceva? funda normal.

Răspuns Câştigător
| Didiy a răspuns:

Pai depinde la ce film o scoti.adk poti sa ai si 10 lei si o duci in parc cu o punga de seminte si o cola la 2l...sau o duci la hotel marriott...dar daca esti mai econom probabil ti.ar ajunge 100 sau 200 lei.acum depinde de fata daca iti cere multe. fundita te rog

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pai doar nu ai de gand sa ii platesti TOT! consumatia si-o poate plati singura, iar cand o duci la film ii platesti tu. in jur de 100 lei cred ca ajung, depinde si de film...
fetelor le place ca baietii sa plateasca in locullor, insa se potsimti si jenate, depinde si de fata.

| ionutzul31 a răspuns:

Nici unul.II spui direct :"Fato, vezi ca iti platesti singura consumatia"laughing

| LaLaLea a răspuns:

Poi vezi. cred ca 70 de lei sunt de ajuns, depinde de film, trebuie sa luati popcorn si altele, in plus o scoti si la o pizza ceva...nu shaorma.deci cam asta e pretu pentru o intalnire draguta

| Casandra a răspuns:

Cam 100 de lei...calculeaza singur cam cat ar costa bilete la film, suc, ceva dulce si poate sa-i cumperi cevawinking

| eddard a răspuns:

100ron