| aLina_8828 a întrebat:

Salbig grin
puteti sa-mi spuneti niste intrebari si provocari pentru "adevar sau provocare"(cand jucam la telbig grin) ca eu si cu pritenu meu jucam, si eu nu stiu ce intrebi sau provocari sa ii punthinking
deci.
dau fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Alexandra_2209 a răspuns:

Pai nu stiu sunt multewinking in primul rand mai nou nu e doar cu adevar sau provocare uite:
1.adevar (e adevarat ca iti pl de )
2.provocare (te provoc saa )
3.scoatere din foc ( pe cine ai scoate din foc dintre x, y si z? unul il lasi sa arda si 2 ii salvezi )
4. ce ai face daca ( ce ai face daca aici pui ce vrei )
5. dinamita ( pui 3 persoane si pe una o arunci in aer;-))
6. pune. mi o intrebare ( ii pui o intrebare si trebuie sa rasp sincer)
7.sarutare( saruta-l pe xrolling on the floor)
cam asta

sper ca te-am ajutat

Asa cam astea sunt
next:

La provocari ai putea sa pui : te provoc sa faci mersul pitikului pe scarirolling on the floor

La adevar e adevarat ca nu stiu rolling on the floor ce iti vine in minte

scatere din foc pui persoanele cele mai dragi

Ce ai face daca: i fii in mij oceanuluirolling on the floor