| ForeverWarrior a întrebat:

Daca un baiat se uita care ii place de o fata se uita insistent la o fata se uita si ea la el, pe coridor cand acel baiat e in trecere ea se uita un pic la acel baiat, dupaceea intoarce capul in partea cealalta ce inseamna?

1 răspuns:
| SmoKKe19 a răspuns:

Inseamna ca se uita sa nu dea peste el laughing sau invers, depinde cum se uita nu stiu. Oricum n`am inteles mare lucru din ce ai zis da doar cu privirile nu stiu daca e mare lucru, poate in acelasi timp sa se uite gandindu`se gen "ce fata are" sau cam asa ceva laughing.