| eualexandra321 a întrebat:

HEY MUCIACIOShee heeDaca un baiat timid te ingnora, inseamna ca nu te place?(dar in schimb se uita insistent la tine, mai intoarce capul in alta parte)

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În general, dacă cineva te ignoră şi nu dă nici măcar două flegme pe tine, nu te place.

| eualexandra321 explică (pentru anonim_4396):

Dar se uita tot timpul pe furis dupa mine si cand ma uit la se inroseste si lasa capul jos si se holbeaza la mine cand nu sunt atenta, l-am surprins odata

| SyndicateX a răspuns:

Daca este timid s-ar putea sa nu te bage in seama chiar daca este atras de tine, intreaba-l de ce se uita insistent la tine sau de ce intoarce capul in alta parte.

| alex71yonutz a răspuns:

Buna,eu cred ca te place dar e prea timid ca sa iti spuna sau prea retras.Fa tu primul pas, intreaba-l daca te place, nu ai nimic de pierdut.Bafta

| Retardatus9000 a răspuns:

laughing ce pot zicelaughing)
Sunt in aceeasi situatie sunt baiat doar ca asta fac eu unei fete care o placlaughing
Atunci cand un baiat se holbeaza la fo fata (mai ales suparat>suparat inseamna ca nimeni nu il intereseaza doar tu

| Danyela24 a răspuns:

Daca e timid poate insemna ca te place doar ca nu vrea sa iti spuna.Baietii sunt misteriosi si nu stii niciodata ce gandesc.

| MaraciucaSefu a răspuns:

Inseamna ca zice ca esti curva