| eualexandra321 a întrebat:

HEY MUCIACIOShee heeDaca un baiat timid te ingnora, inseamna ca nu te place?(dar in schimb se uita insistent la tine, mai intoarce capul in alta parte)multumesc daca imi dati raspunsuri FUNDAAA:*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu te placea nu se uita la tine.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Daca e timid, de aceea te ignora

| Crisstttina a răspuns:

Acuma sa fim seriosi, nu toata lumea care se uita la tine te si place big grin, doar el stie ce are in capusoru lui. Incearca sa vorbesti cu prieteni de-ai lui poate le-a povestit lor ceva big grin

| PySy12345 a răspuns:

Poi gandeste un pic! :-) Daca e un baiat timid normal ca nu te baga in seama..Pt ca e timid banuies ca nu baga mai multa lume in seama... de nu inseamna ca nu te place kiss
Funda puppy dog eyes