| Blu3Boy a întrebat:

Deci, in fiecare zi cand ma duc la scoala, si ma duc in clasa, o fata vine repede spre mine si incepe sa ma tachineze.Stie aproape tot despre mine, ce muzica ascult etc.Credeti ca ma place? Help! Sta numai in preajma mea.big grin

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Vine imediat la tine.
Te tachineaza.
Stie aproape tot despre tine.
Sta numai in preajma ta.
Pai,ce altceva mai poate sa faca biata fata, ca sa-ti arate ca TE PLACE?
Da-i o speranta daca iti place si tie, n-o mai chinui!

7 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Cu siguranta acesta este modul in care o fata isi exprima dorinta de a cuceri un baiat! deci, ataca! happy

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Mai mult ca sigur ca ii place de tine! funda?

| TheSupreme a răspuns:

Ar putea fi o simpla obsedata dar ce ar fi sa o intrebi pur si simplu de ce ea vrea sa stie tot despre tine. Poate o sa iti raspunda cine stiehappy.
Daca nu raspunde si se arata timida e clar si poti fi 100% sigur ca DA.

| CrosS a răspuns:

100% te place...

| Chriistiinex a răspuns:

E fanu tau numarul! laughing))

| Titi_8249 a răspuns:

Sigur cate place ce chiar nu-ti da pin cap... fata e indragostita...peste urechi daca stie tot despre tine.big grintongue

| asa_2922 a răspuns:

Sigur te place fiindca sta numai pe langa tine ai place persoana ta.