| anonim_4396 a întrebat:

Deci la liceu eu mereu stau pe hol, si este mereu si El si se uita la mine si zambeste, vine la noi in clasa etc.Credeti ca ma place, sau e macar interesat de mine? fundita

Răspuns Câştigător
| LivLiviu a răspuns:

Un baiat nu zambeste oricarei fete asa aiurea, deci cred ca are un oarecare interes pentru tine. De placut nu ai de unde sa stii pana ce vorbiti prima data. Iti vei da seama dupa cum vorbeste, dupa cum te priveste daca te place sau nu. My opinion big grin

| κλάους a răspuns (pentru LivLiviu):

LOOOOL, ai citit inainte sa trimiti intrebarea? Un baiat zambeste la orice fata, mai ales cand acel baiat vede ca fata se uita mereu la el. Se simte altfel...mai barbat. Deci: iti zambeste pentru ca tu te uiti la el, iar el e genul politicos, etc. Iar, de venit in clasa, toti se duc in clasa altora, asta e o prostie. Daca vrei sa aflii, du-te si vorbeste cu el.

| LivLiviu a răspuns (pentru κλάους):

Depinde de baiat! happy

| κλάους a răspuns (pentru LivLiviu):

Da, asta e ideea. Toti spun chestii din astea pe site fara ca sa stim cum e acel baiat, sau acea fata... PE viitor poate fac si ei o descriere...

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dragă Adella, de ce la "Artă și Cultură"?
Încearcă să respecți categoriile, te rog!

Și da, e posibil să te placă acest băiat.

| mgtow a răspuns:

Ii place de tine.

| IMC90 a răspuns:

Categorii > Arta si Cultura

reposteaza intrebarea la Adolescenti/Dragoste si sex

| LadyGA a răspuns:

Buna! da, baiatul te place, dar cel mai posibil e sa fie un pic mai timid(sa stii ca ei nu arata si nu vor sa fie interpretati asa, dar sunt f timizi). daca esti tu mai indrazneata, baga-te in seama cu el, orice. vezi cum reactioneaza, e ff imp. bafta!

| costykyo a răspuns:

Foarte posibil ca da incearca sa faci primul pas daca si tie iti place funduta? plz

| AdellaAdella a răspuns:

Categoria a fost pusa asa din neatentie! multumesc pentru intelegere

| gabytzor97 a răspuns:

Este atras de tine! Asa a patit si sora mea si acu msta cu el big grin