| Alexalexalexalex a întrebat:

e o fata care imi place foarte mult de ea.ne intelegem foarte bine... facem glume.ma tot alinta si ma i-a in brate. I-am cerut sa fie prietena mea dar mi-a zis ca nu. Ce sa fac.Cum sa o cuceresc?

7 răspunsuri:
| Garffield a răspuns:

Depinde de fata.
1. Poate doar te place ca un prieten. Te-ai gândit la asta?
2. Poate nu e pregatita pentru o relatie, sau e timida.
3. Poate doar vrea sa te testeze. Vrea ca tu sa o cauti.

In majoritatea cazurilor cand o fata zice "Nu" inseamna "Poate". In majoritatea cazurilor! happy

| raluca250 a răspuns:

Depinde cat de mare e
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu iti sugerez sa o iei usor, eu cred ca ea este obisnuita sa fiti buni prieteni, si probabil ai luat-o prin surprindere, eu iti sugerez sa ii mai dai putin timp, si incearca si fi putin mai tandru, si cine stie poate pe viitor o sa fi cu eawinking Bafta si Paste Fericit!

| ashtray a răspuns:

Nu ii mai da importanta... fetele adora asta... o sa te caute ea.

| Alexalexalexalex explică:

DUlceSiFrumos de la mine ai o mare pl dulce si frumoasa

| HotGirlCool a răspuns:

Poi..incearca sa afli de cine ii place sau ce crede intr-adevar despre tine.