| DexterM14 a întrebat:

Sal.Imi place de o fata de la mine din clasa, cu care mai vorbesc pe mess, i-am mai spus ca e draguta, a zis ca-s amuzant si mai vorbeste uneori la scoala cu mine. Oare ma place? Ce sa fac in continuare? Sunt putin cam timid.Multumesc

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa deveniti prieteni, dupa aia prieteni buni si dupa aia o sa te placa asa cum o placi. Lasa timiditatea la o parte pentru ca nu este de folos. Continua sa vorbesti cu ea si fi tu insuti. Poate pe viitor va fi mult mai bine

3 răspunsuri:
| DexterM14 explică:

Aimee07,am stabilit deja relatia de prietenie.

| DexterM14 explică:

Va multumesc

| Aimee07 a răspuns:

Daca a zis ca esti amuzant si vorbiti uneori la scoala, asta nu inseamna k te place, sunteti doar colegi, trebuie sa comunicati mai mult, sa stabiliti o relatie de prietenie, abia apoi poti vb. cu ea despre ceea ce simtiwinking bafta!