| lapadatgeorge a întrebat:

O fata din clasa mea este cam draguta cu mine! De vreo 2 luni nu am mai vorbit, si aseara am vb pe mess si ia-m spus ca vreau sa ma duc la ea cu niste prieteni. Ea a spus ca nu poate sa stea afara mai mult de 15 min si m-a-ntrebat daca ma supar si ia-m spus ca nu. Dar dubiile mele sunt mari; de ce este asa draguta cu mine, pentru ca atunci cand eram la scoala nu prea era asa de draguta, dar da... intr-adevar ne trimiteam biletele in ora dar cand o intrebam daca ii place de mine spunea ca nu. Oare ii place acum de mine sau de ce este asa draguta?

Răspuns Câştigător
| Marius2011 a răspuns:

Sa atasat de tine fata mult de aia e draguta cu tine, la scoala e alceva.sunt mai multi dar cand sunteti voi doi este cu totul diferit. si pe mes e alceva sa vb nu se compara vb dp mess cu vb de la scoala.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Io cred ca ii placea si inainte dar ii era rusine poate credea ca vrei doar sa iti bati joc de ea.happy

| PrecioussGirl a răspuns:

Poate incearca si ea sa fie mai sociabila, mai draguta cu lumea big grin

| alylove15 a răspuns:

Da,e foarte posibil sa te placa.

| Lummy a răspuns:

Ii place de tine, dar iti zice ca nu ca nu poate sa stea mult afara si nu vrea sa te lege de ea.