| alexTPU a întrebat:

Sal imi place de o fata nu stiu cum sa o cuceresc deoarece mi-am facut o reputatie cam proasta astep sfaturi

Răspuns Câştigător
| ioana_7606 a răspuns:

Pai incearca sa-ti imbunatatestin reputatia, si comportate si tu mai frumos in preajma ei, fi dragut cu ea, si ea isi va da seama ca o placi, iar daca si ei ii plc de tine, poate iese ceva.
sper ca te-am ajutat,
FUNDOI?laughing

3 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Incearca sa iti repari reputatia si daca nu merge tu doar incearca sa ii demonstrezii ca tu esti dlagutzz indiferent de reputatia pe care o ai

| HBK a răspuns:

Invit-o la un suc, fa-o sa se simta speciala, pune intrebari, las-o sa vorbeasca, nu vorbii despre tine, nu te da mare, asculta si nu intrerupe.

| cal3star a răspuns:

Reputatie proasta in ce sens. de la ce eveniment?