| freestyler95 a întrebat:

Am 14 ani si sunt in clasa a 8. IMI place de o fata, sunt cam uratel pentru ca am pistrui, blond, si dolofan+buzee rosii. din clasa a 5 mi-am facut o reputatie proasta printre colegi pentru ca puneam intrebari stupide.Nu stiu ce simte pentru mine deoarece ba vorbeste frumos cu mine ba indiferent. Daca o intreb ce simte mi-e frica sa nu zica la toti ca vreau sa ma combin cu ea si sa fiu de rasul clasei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, deci uite un sfat de la o fata de 14 ani din clasa a opta: daca fata respectiva arata bine, sigur o sa te refuze sau o sa-si bata joc de tine...scuza-mi sinceritatea dar eu recunosc ca de un baiat mai uratel... mi-am cam batut joc cand am aflat ca vrea sa fie cu mine, iar pe altu l-am ignorat si toti profii au aflat ca ii place de mine... a fost cam aiureah...si nu te supara da la varsta noastra, noi fetele, suntem mai superficiale...toata clasa mea radea de baiatu de care imi bateam joc, ii spuneam cocosheltongueshi stiu ca e urat ce am facut, dar aveam aceeasi atitudine ca si colega ta fata de tine: uneori super sweet si alte ori indiferenta sau chiar nesuferita...

5 răspunsuri:
| oz a răspuns:

E bine ca esti realist.Conteaza aspectul fizic dar nu chiar atat de mult...analizeaza-i putin comportamentul si o sa iti dai seama cam ce fel de persoana e... vorbareata secretoasa...de inceredere...eu spun sa iti incerci norocul...

| St!L a răspuns:

Parerea mea e ca fiecare baiat e frumos in felul sau si nu conteaza doar aspectul fizic. Cel mai bine e sa te duci direct la aceea fata si sa-i spui ceea ce simti, iar daca ea o sa rada de tine inseamna ca nu te merita cu adevarat!

| metonst54 a răspuns:

Ai sanse minime fara suparare, scuza-mi seriozitatea

| freestyler95 explică:

Daca ma duc la ea sincer mi-e frica sa nu faca o fata de aia de scarba si sa inceapa sa zica la toti si ma baga in mai mult *** ca pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui so inviti la un suc si atunci sai spui tot ce simti tu pentru ea dar eu te-as sfatui mai antai s-o intrebi daca ai place de cineva anume si dupa asta hotarasti tu cam ce ar trebui sa faci