| pufuletzandreea a întrebat:

joi seara m-am certat cu prietenul meu mi-a spus ca e mai bine sa ne despartim acum de cat mai tarziu si sa suferim mai mult. duminica m-a sunat si mi-a spus ca ii pare rau de ce a spus si k vrea sa ne impacam... ce naiba sa mai cred. ma mai iubeste sau nu, nu stiu ce sa mai cred,crying

Răspuns Câştigător
| Mademoiselle a răspuns:

Poate si-a dat seama ca a gresit atunci cand a zis sa va despartiti! A vazut ca nu e mai bine fara tine, si de aceea te-a sunat sa va impacati, daca nu te iubea sau cel putin nu tinea la tine nu te mai suna sa va impacati, asta e sigur :* stai linistita! Cateodata trecem prin niste momente in viata cand facem greseli, spunem lucruri care nu trebuiesc spuse, si facem fapte ce nu trebuiesc facute! Si-a dat seama de greseala facuta! Te puuup :*

5 răspunsuri:
| JustMe324 a răspuns:

Te iubeste mai mult ca sigur! iti spun eu, probabil dupa ce v-ati despartit, si'a dat seama ca nu poate trai fara time. asta e, asta e motivul pentru care vrea sa va impacati, ...Bafta

| Kathya a răspuns:

In primul rand, ar trebui sa te calmezi happy
Daca nu tinea la tine, nu te mai suna sa va impacati.
Si in plus, poate a avut o cadere nervoasa, a cedat furii si de aia a spus cuvintele alea. happy
Se mai intampla sa cedezi nervos din cauza unei certi si sa spui unele lucruri pe care nu le-ai spune.
Dai o a 2a sansa si comunicati mult happy

| AnTTiCooD a răspuns:

Daca a vrut sa se impace cu tine normal ca te mai iubeste.

| Dianafucklife a răspuns:

Sincer cred ca s-a despartit de tine din cauza ca avea nervi de la cearta...dar cred ca te iubeste foarte mult! Deoarece s- a intor dupa tine si si-a cerut scuze happy

| ionela83 a răspuns:

Eu ii spun asta prietenului meu de fiecare data cand ne certam ca poate era mai bine daca nu il cunosteam,poate e mai bine sa ne despartim acum decat sa facem o greseala mai mare, dar dupa aia imi pare rau si stiu ca il iubesc foarte mult la fel si el si nu as putea trai fara el, dinasta am si rezistat 7 ani impreuna, asa ca te sfatuiesc sa il crezi cand spune ca te iubeste! cateodata nu strica un pic de cearta ca impacarile sunt dulci si urmeaza o perioada cand e mai atent cu tine poate de frica sa nu te piarda.ai mai mare incredere in tine.ce motiv ar avea sa nu te iubeasca?