| TawnyDean a întrebat:

mereu cind merg pe drum toti baietii se holbeaza la mine si spun ca sunt sexy, barbie. dar nu e asta problema, o spun atunci cind merg pe drum cu mama mea si din cauza aceasta nu-mi da voie sa stau afara mai mult de 8 jumate seara. se teme ca cineva o sa ma violeze? sau ce? nu stiu cum sa-i spun ca nu o sa-mi faca nimeni nimic, deja am incercat dar mama numi raspundea nimic, ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Sa fii acasa la 8 jumatelaughing

| briana a răspuns:

Iauo cu frumosul sh i explici situatia cerei sa aiba incredere in tine. Nus dac va merge dar mai bine iti zic ce am facut eu. Iam facut un scandal monstru de a durut-o capu pentru ca nu a vrut sa inteleaga cu frumosu de sh i-am explicat de mi de ori. Ac nu mai are treaba cu mine.

| DaReZon a răspuns:

Daca ai un prieten spune-i sa vina la tine acasa si sa te invite in oraswinking

| DaReZon a răspuns:

Si sa ii intrebe daca te lasa sa mergi cu el inoras. Daca nu da-mi adresa si vin eu si ii rog pe parinti tai sa te lasa in oras sa merg cu tine.

| AleD a răspuns:

Asa i si la mine, dar nu si cand i mama prin preajma.pai incearca sa-i spui ca nu mai esti asa de mica,o sa fi atenta, o sa fie mai multe fete cu tine(eventual si baieti in care are inredere de ex prieteni de familie, colegi ceva)si ca o sa stai numai prin zona si ca daca e vreo problema ai mereu telu la tine si o vei suna.mda cred ca i e frica sa nu patesti ceva si de aia nu te lasa mai mult. oricum nu exagera sa stai muult prea mult afara si daca o sa te lase afr pana la 9 de ex la ora aia sa fi in casa sa nuip para rau ca te lasa mai mult.asa o sa aiba mai multa incredere in tine si in decizia luatawinking

| Skylar a răspuns:

Ia-ti un prieten cu centura neagra, arata-il mamei,>profit big grin

| justmeagirl a răspuns:

Eu zic sa o asculti happy sincer ascult-o e mai bine decat sa patesti ceva eu sincer la 8 is in casa chiar daca imi da voie mai mult pur si simplu ma tem, ma tem de baietii astea happy si ce daca la 8 esti in casa? cand vei fi mai amre sigur o sa te lase mai mult happy