| Coolgirl_7768 a întrebat:

Sal, plizz ajutati-ma...imi place un baiat totul a inceput cand ma adaugat in lista si am vb si am aflat ca este un baiat din cartier si vorbeam zi de zi, mergeam imprauna la sc mia spus ca ma place si i-am spus ca il plac dar de la inceputul anului (2011) nu am mai vb deloc doar de vreo 3 ori, nu-s daca ma mai place, la sc se uita la mine intr-un fel anume, inainte sa ma adauge in lista se comporta astfel cu mine decat cu celelalte fete din cartier, ce sa ma fac?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Incearca sa lamuresti neintelegerea asta.Ce l-a deranjat? De ce s-a indepartat? Gaseste-ti curajul sa-l intrebi lucrurile astea, chiar si pe mess.Din moment ce stii ca nu ai gresit cu nimic, fa-ti curaj si discuta cu el.Sunt doua variante, sau te-a barfit cineva si nu stii sau el a avut doar curiozitatea sa te cunoasca si nimic mai mult. Oricum ar fi, trebuie sa afli care este adevarul.Mult noroc!

| Lizarous a răspuns:

Discuta cu el. daca iti e greu fata in fata incearca prin scris.vezi ce a patit. poate sia pierdut increderea in el nu stiu ce sa spun. discuta cu el spune-i ce gandesti si ce pareri ai si asculta si opiniile lui.