| Patricia13BlackCat a întrebat:

deci, imi placea de un baiat din noiembrie, dar el a aflat asta abia in ianuarie. oana sa afle se comporta asa de dragut cu mine...
pana cand au inceput 2 fete sa rada de noi. iar atunci s-a suparat si de atunci nici nu se mai uita la mine. apoi, am aflat ca place o fata inca de la inceputul anului. eu am zis fetelor care radeau de noi ca nu imi mai place de el, dar degeaba, mai mult, zic ca le mint!
credeti ca mai merita o dragoste intre noi 2?
funda

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dragostea este un sentiment nobil, nu luati toate rautatile dusmanilor in seama. Iubiti-va maxim.

| Azµre a răspuns:

Crezi că aveți vârsta necesară să merite o dragoste între voi?

| gazza01 a răspuns:

Nu merita pentru ca baiatul nu te place si nu cred ca aveti sanse. App, catzi ani ai?