| Sara a întrebat:

Sal.Sarbatoriti Valentine's Day? sau Dragobetele? Spune ti mi va rog si varsta, daca se poate... Multumesc!
ps: Eu si iubitul meu anul acesta nu sarbatorim nimic, pur si simplu ne'am plictisit de chestiile astea, noua nu ne trebuie o zi speciala in an ca sa ne facem cadouri sau sa ne aratam si sa ne spunem cat de mult ne iubim.

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Buna. Ai foarte mare dreptate. Nu e nevoie de o anumita zi sa arati dragostea persoanei iubite. Daca ma crezi, nici nu stiu ce o sa facem noi de Valentine's Day.

Iubiti-va mult! love struck

7 răspunsuri:
| constantyna a răspuns:

Nu sarbatorim nici VD, nici Dragobetele, noi sarbatorim doar sarbatorile bisericesti ortodoxe.

| constantyna a răspuns:

Iubirea se traieste, se simte, se "face", nu se sarbatoreste ostentativ! Daca vreti sa o aratati societatii, casatoriti-va, legalizati iubirea (dintre barbat si femeie)!

| katia a răspuns:

Eu am 23 de ani iar sotul are 26! pentru noi ziua indragostitilor e in fiecare zi! nu am sarbatorit-o niciodata si nici nu stim data exacta a acestei zile! daca el isi doreste ceva eu ii cumpar si invers deci nu are rost sa ne stresam degeaba. CE-AR PUTEA FI INTR-ADEVAR O ZI A INDRAGOSTITILOR E ZIUA CAND NE-AM CASATORIT! Acum 2 ani jumatate.

| Andreea_8014 a răspuns:

Nu am cu cine sa sarbatoresc nici Valentine's Day nici Dragobetele laughingrolling on the floor

| Aries90 a răspuns:

Nu pot spune ca "sarbatoresc" una din zilele astea, dar prefer Dragobetele, caci e romaneasca. happy Si am 15 ani

| mada_4633 a răspuns:

Ai dreptate nu va trebuie o zi in care s ava sarbatoriti afectiunea unul fata de celalalt dar e frumos sa stiti ca acea zi este a voastra cu multe cadouri, intalniri, ceva romantic nu stiuthinking 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sara? la mine e dragobete de 20 de ani zilnic. da valentines day ce e?