| SteauaROsie a întrebat:

Sal,
sunt baiat,
m am combinat cu o fata
am avut o relatie, cam de vreo saptamana si ceva,
problema e ca ne am despartit, din greseala mea,
mi am cerut mii de scuze, fata de ea,
nu prea a vrut sa ma asculte,
in fine,
am cautat, mai mereu, sa ma impac cu ea, dar tot degeaba

dupa 2 zile am vorbit cu ea pe mess,
mi a zis, ca am gresit de mai multe ori in fata ei,
i am zis,
macar amici ramanem?
ea mi a raspuns
normal ca da,
mi a mai zis, ca o sa ne impacam, atunci cand observa o schimbare de comportament la mine,

iar a 2 a zi, am vrut sa vorbesc cu ea,
nici nu a vrut, sa ma vada,

nu mai inteleg nimic,
pe mess mi a zis ca suntem doar amici
iar a 2 a zii nici nu a vrut sa vorbeasca cu mine,

cand, incerc sa vorbesc cu ea
cauta sa incheie discutia, cat de repede poate,

nici nu mai stiu ce sa fac,
pun suflet foarte repede, intr o relatie,
o stiu doar de o saptamana,
dar in mintea mea, parca o stiu de o viata,

mi se rupe inima fara ea,

voi ce credeti
mai am vreo sansa sa ne impacam?
sau sa renunt la ea pentru alta?

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

De multe ori fetele o fac pe indiferentele cand le place de cinevahappy. dati silinta mai mult.eu cred ca mai ai o sansa. si ar trebui sa profiti de ea.

| deeeeea1 a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa renunti la ea.Pentru ca este destul de rece fata de tine din cate spui si este clar ca nu s-ar mai impaca cu tine :-s. Daca vroia acest lucru iti dadea o sansa si cum a spus ea sa ramaneti amici si apoi sa nu vorbeasca cu tine.e cam aiurea.

| kolyok94 a răspuns:

Incearca sa te comporti cu ea mai dragut sa fi mai atent si sa gandesti de 2 ori ce faci inainte sa faci... iar daca vezi ca tot asa sta treaba da'o in masa nu merita sa astepti dupa ea big grin

| Maela a răspuns:

Mai eu zic ca exkista multe sanse dar trebuie sa o iei cu inceputul (prefete ca acum incepe relatya),. a da si nu uita inainte de tot intreb-o daca tine la tine. ca poate cine stie ea nu te placesmugsmug

| XtremeS a răspuns:

Si eu am fost tot asa... iti zic eu numai ai nici o sansa, cauta alta (sunt destule)winking

| rose_1151 a răspuns:

Eu as zice sa te dai batut se vede ca fatei ii este indiferent chit ca este cu tine sau nu...ea stie ca tu tii la ea si de aceea se comporta asa(cel putin asa cred) dar mai incearca pentru ultima data si daca vezi ca face la fel eu zic sa-ti gasesti o fata cu care sa-ti impartasesti sentimentelewinking parerea mea.bafta!