| Le0Balen a întrebat:

Sal, sunt in clasa VIII si am banchetul.
Intr-o zi fetele de la mine din clasa vorbeau despre ce o sa facem la banchet si o fata facea niste semne"perverse" iar restul de fete radeau
Ce credeti ca fetele vor sa faca sex in noaptea de banchet
Eu sunt de acord, dar vouo ce vi se pare glumeau
sau era serios?
E cam ciudat, sa mai intamplat ca in noaptea de banchet sa faceti sex?

7 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

laughing))) eu zic ca ai baut prea mult Teddy si ti s-a urcat la cap.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nici daca aţi vrea, nu aţi putea face. Vă duceti la un restaurant, nu la motel.

| Andrei122001 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Exista baie la restaurante!

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Andrei122001):

Fix asta e visul oricarei fete, sa si-o traga pe wc.

| Andrei122001 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Eu doar am spus ca este posibil sa te f

| Lawliet14 a răspuns (pentru Necunoscut112):

E interesant, dar in poala lui pe WC.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Acel moment cand visezi cu ochii deschisi ca tu o sa fi victima acelor fete.