| anonim_4396 a întrebat:

Sal'tare. Am o mica problema asa ca rog seriozitate straight face
Eu sunt la intensiv engleza si din intamplare, sunt in clasa cu unul dintre cei mai destepti din scoala ( mda.un tocilar tantar rolling on the floor )
Mai de mult mi-a placut de el, insa cu timpul a inceput sa-mi provoace scarba deoarece sta numai cu doua fete din clasa lui: o slabanoaga tantar si o grasa tantaroaica rolling on the floor)
Mie nu-mi place de el, ba chiar imi vine sa-l injur cateodata. Am vazut ca in acea ora de intensiv engleza se uita la mine, iar cateodata ma asteapta la rand si ma lasa fara sa-si dea seama ceilalti, sa ies inaintea lui. Ma cam enerveaza. straight face
Am auzit de prin clasa lui vorbe ca cica ar placea-o pe o colega de la mine din clasa care mi-e aproape bff. De aceea, va rog sa-mi raspundeti fara misto: Tipul cu care nu am vorbit niciodata si de care am sentimente urate ma place? (nu spuneti ceva gen intreaba-l pe el fiindca tind sa mentionez ca colegii lui sunt mereu cu ochii pe el )

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Asa si?
ti-a facut ceva?
lasa-l in pace, e viata lui.
te respecta, te lasa sa iesi inaintea lui si ti-e iti vine sa-l injuri; ar trebui sa te bucure asta, chiar daca nu-l placi. cred ca un baiat pe care il placi poate sa te si scuipe ca tot iti e drag.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se pare ca proverbul cu pisica si strugurii se potriveste foarte bine in cazul tau.

| Azµre a răspuns (pentru neutrino):

Bine punctat!

Răspuns utilizator avertizat