| kapfuncik a întrebat:

Am intilnit un baiat, si am fost impreuna citeva luni. Odata dupa scoala mergeam cu prietena mea, si el m-a sunat, am inceput savorbim, ia-m dat si prietenei mele sa vorbeasca putin. Apoi ea m-a intrebat de unde e el, si eu respectiv ia-m spus.In regiunea aceea locuieste bunica ei, si ea i-a spus prietenului meu ca sabtamina aceasta voi veni in satul lui(adica ea). S-a terminat saptamana, si ea a plecat in sat, si dupa acea saptamana prietenul nu ma mai sunat pina acum.Cum sa inteleg aceasta, si ce reacrie ar trebui sa am?

1 răspuns:
| Twist a răspuns:

Eu zic sa nu le mai dai niciun 'semn de viata' pana se intoarce de acolo. apoi cand vine acasa te duci vorbiti normal fara sa para ca banuiesti ceva. daaca nu e sincera si spune ceva gen ''nu l'am vazut'' sau ''suntem doar amici'' prefate ca o crezi si pune-o sa iti povesteasca ce a facut. apoi incearca sa vb cu el si intreaba'l si pe el ce au facut. daca povestile nu se potrivesc e clar. daca nu... spune-le ce crezi, daca se vor simti cu musca pe caciula nu prea vor stii ce sa zica!
succes:*