| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un cadou iubitei mele si am nevoie de ajutor pentru ca vreau sa ii las si un mesaj...gen pentru cea mai frumoasa... si am nevoie de idei big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Girl555 a răspuns:

TE IUBESC puiule si nu voi renunta niciodata la tine, la noi, TU esti cel cea care ma intelege cel mai bine, care ma asculta desi esti obosita, care ma alinta, ma lauda, ma mangaie cand imi e greu, ma intareste cand mi-e frica, si plang! TU esti cea care desi nu ma cunosteai fizic ai avut curajul si bunatatea sa imi oferi un umar pe care sa pot plange, o inima care sa ma iubeasca si sa o iubesc, un zambet la fiecare suparare... Mă faci să zâmbesc fără motiv, să râd la cele mai puțin amuzante lucruri, dar cel mai important, mă faci să te iubesc când nu ar trebui s-o fac. si pentru toate astea nu am sa pot renunta la tine niciodata, nu vreau sa renunt... esti cea care mi-ai schimbat viata, cea care mi-a redat un nou inceput si indiferent de loc si timp TU ma iubesti si ma accepti asa cum sunt, zambesc cand pe telefon apare numarul tau, esti fericita chiar daca te-am suparat, esti fericita mereu cand ma auzi si mai ales esti frumoasa mea! Doar tu mă faci să zâmbesc fără motiv, să râd la cele mai puțin amuzante lucruri, dar cel mai important, mă faci să te iubesc când nu ar trebui s-o fac! big grin

1 răspuns:
| Ninaaaa a răspuns:

Ceva gen : Pentru cea mai frumoasa, si iubitoare iubita din lume. Si ar fi frumos sa scrii la sfarsit un simplu ''Te iubesc'' happy