| Anonymus3000 a întrebat:

Am net prin abonament de la Vodafone si am intrat pe niste siteuri porno laughing. Intrebarea mea este : Cei de la Vodafone pot vedea pe ce site-uri am intrat? Pot prin factura sa afle si parinti?

Răspuns Câştigător
| sakki a răspuns:

90 % nu au cum sa afle le vor spune ca ai facut cost suplimentar fiindca ai intrat pe internet sau cv de genu, si te scoti tu iar daca se afla le spui alor tai ca erau reclame care te bagau automat pe site nu intrai tu, ai grija sa stergi istoric din telefon!

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu prin factura, prin alte metode, da!
Eu zic sa nu-ti faci griji pentru ca ai net pe abonament, deci nu cred ca-ti baga cost suplimentar.

| nesuferit a răspuns (pentru lolly):

Deci vorbesti aiurea... Nimeni nu poata sa vada pe ce siteuri ai intrat ( decat doar daca iti verifica history din telefon, da ma indoiesc ca o sa faca asta parintii tai)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vede nimeni, poti sa te uiti linistit

| Anonymus3000 explică:

Cost suplimentar nu platesc ca mai am destui KB si istoricul de la telefon l-am sters + ca nimeni nu umbla la telu meu. Va multumesc mult tutoror

| deluit a răspuns:

Prin factura nu se poate.Se poate afla daca intreaba pe aia si se uita in calculator.Deci ai sanse sa castigihappy

| DemonCuInimaDeInger a răspuns:

Buna, nu cred ca se poate afla prin factura pe ce site-uri ai intrat. happy

| patrickfracea a răspuns:

Nu.doar daca se uita in istoricul browserului de pe telefon. golesteti istoricul si nimeni nu poate afla nimic(atat timp cat pe telefonul tau nu este vreun program de spy)