| EusiCuVoi_5765 a întrebat:

Sal TPU. Am nevoie de niste sfaturi
Imi place de o fata.Eram destul de apropiati anul trecut, dar eu a trebuit sa plec din tara in vacanta de iarna pentru o opertie.
Acum m-am intors la scoala de cateva saptamani si am observat ca s-a distantat foarte mult de mine.
Am incercat sa ma apropii de ea din nou, dar nu ma lasa si vorbeste foarte rar cu mine(doar cand o intreb eu ceva)
Ce pot sa fac "sa o recastig"(avand in vedere ca in trecut ne petreceam pauzele impreuna si eram aproape de a incepe o relatie) Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| BluuRigard a răspuns:

Este oare posibil ca fata, dupa operatia ce ai facut'o, sa se fii indepartat de tine doar pentru atat? Te'ai gandit la asta? Ar trebui sa vorbiti deschis si sa o intrebi de ce s-a indepartat de tine, de ce numai sunteti cum erati candva.Sinceritatea este cea mai buna intotdeauna.Succes!