| Mustangfurio a întrebat:

Sal TPU!

Am o intrebare, imi place foarte mult o fata, si as vrea sa o sarut ca sa o cuceresc. Imi puteti spune cum sa fac sa obtin momentul potrivit. Dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Printzess a răspuns:

Buna:*

a`i putea sa. i ceri id`ul de messenger daca nu e increzuta o sa ti`l dea eu cu prietenul meu asa ne.am imprietenit mai mult mi. a cerut id`ul i l`am dat si am tot vorbit p mess si mi. a zis daca vreau sa fiu prietena lui...am iesit afara si asa ne-am pus impreunathinking

si da ca sa se puna cu mine a trebuit decat sa ma sarutestraight face

cel mai bine e sa. i ceri id`ul si sa incerci sa. ti dai o intalnire cu ealove struck
eu asa as face:*

sper ca te.am ajutat:d

1 răspuns:
| SerbanElyan a răspuns:

Ii ceri id de mess si dupa ce ai vb mult cu ea (nu cateva ore -> in fiecare saptamana de mai multe ori) ii zici ca vreai sa ii spui ceva important... o chemi undeva si iti desfasori chimia rolling on the floor