| asasinkrid a întrebat:

Sal TPU am o intrebare legata de dragoste de curand acum vreo 2-3 saptamani mi-a picat cu tronc o fata din clasa a 8 a eu fiind a 7 a sad si fata aceasta prin intamplare are prieten,(o cioara care profita de ea mai mult sa sa laude ca are si el ce fwte)si cam trag toti de ea adica ma refer pun mana pe sani, pe fund si ea cand ma vede imi spunde todeauna ca nu e ceea ce pare...desigur cine trage de ea sunt nimeni alti decat romi de la mine de la scoala...(nu ma intelegeti gresit nu sunt genul de om rasist) dar acestia nici mucii nu dau pe ei si daca ma vad pe mine ca imi place de o fata sau vorbesc cu ea imediat incep cu mistourile sau s-ar la bataie si na cand incep cu mistourile ma enerveza dar incerc sa nu-i bag in seama cand pun mana pe mine sau imi dau cat o palma peste ceafa nu zic nimic sunt o persoana care nu agreeaza violenta si vad ca daca sunt calm si bun in scoala mea sunt luat de prost si nu prea pot face nimic in privinta asta prietenii mei sunt la locul lor si le este firca de baietii din clasa a 8 a stiu ca o sa ziceti ca astia nu-s prieteni dar mai bine ei decat nimic si stau asa sa ma ganesc nu-s frumosu frumosilor dar nici uratul pamantului, si ma cam enerveaza faptul ca nu pot sa-i spun adevarul fetei respective.Voi ce credeti merita sa fac ceva pentru ea? La prima vedere multi ar spune ca e parasuta? Si eu ma mai gandesc cateodata la asta.In fine ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Ce sa faci... o intrebi asa daca vrea sa fie cu tine sau cu tiganii boschetari din scoala aia. Daca zice ca nu stie inseamna ca nu e pregatita de o relatie si ca trebuie sa astepti fata potrivita, va veni ea intr-o zi. Asa sunt copii nu trebuie sa te superi fiecare vrea sa para mai smecher in felul lui, diferit imi aduc aminte ca ceva de genul mi s-a intamplat si mie cand aveam varsta ta, iar acum am uitat totul. Am avut prietene nu erau ceea ce par, am fost dezamagit de una era o curva, inaintea mea umblase cu mai multi si inca nu spunea nu la o adica. Tot ce trebuie tu sa faci este sa astepti fata potrivita si sa-ti vezi de treaba ( eu am batut multi si n-am rezolvat nimic, chiar daca nu eram un batausi, doar raspundeam la provocari, nu stateam cu mainile in san sa fiu luat de prost ).

| asasinkrid explică (pentru RobertMoon):

Thx man inca odata m-ai ajutat.Tu stii deja nu sunt musculos dar de antrenamente ma tin si ce ar trebui sa fac daca se ia de mine sunt mai mari mai puternici.(sunt mai puternici deoarece unul trebuia sa fie intra 9 a) daca ma iau de ei ma aleg si cu una in freza si sunt si de rasu scolii paraca nu as fi deja.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Eu de exemplu daca sunt injurat sau atacat de cineva mai prost ca mine il las in prostia lui, nu poti face un prost sa creada ca a gresit, iar daca cineva care nu e prost imi face ceva ma gandesc ca poate am gresit eu si poate are dreptate. La fete nu prea am cum sa ajut chestia e sa te comporti cu ele ca un domn si sa le faci pe ele sa realizeze ca te merita sau nu, asa îi dai de gandit putinwinking