| Anonim7654 a întrebat:

Am un coleg de clasa care la școala ma ignora, când ieșim așa mai multi gen la o zi de naștere face mișto de mine (doar ca nu in genul ala "ce hâda ii", "idioata" si de astea). Si cateodata îmi scrie pe messenger (de obicei ca sa se laude ca o luat nu știu ce loc la olimpiada) si așa încep discuțiile noastre pe messenger. Ce înseamnă asta? Menționez ca eu nu sunt genul de fata pe care sa o placa băieții, iar el e genul de baiat popular si foarte deștept.

3 răspunsuri:
| Xelon a răspuns:

Te ignora, face misto de tine, te face urata si idioata, eu zic ca te place clar.

| Anonim7654 explică (pentru Xelon):

Am zis ca nu zice ca is urâta si idioata si de astea...

| Xelon a răspuns (pentru Anonim7654):

Aaaaa,deci te tachineaza, ei atunci sunt sanse sa te placa...