| Alexutzu_8327 a întrebat:

Sal TPU am o prietena, suntem prieteni foarte buni, eu o plac dar ea asa si asa. Ea stie ca o iubesc(e putin geloasa cand pomenesc de alte fete, vorbesc cu ea pe fiecare zi...pe mess la telefon.) dar nu stiu cum sa fac sa ii arat cat de mult tin la ea -.-" acum ma gandesc ca daca as faceo geloasa, sa nu o bag in seama, iar daca vorbesc cu ea sa vb despre alte fete...chesti din astea oare ar vrea sa isi recunoasca sentimentele fata de mine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu te bazezi ca te place pe faptul ca e geloasa?
Si eu sunt geloasa cand unul dintre baietii care ma plac, si eu nu, vorbesc cu alte fete laughing.

| Angelo_1314 a răspuns:

NU... te va parasi incearca sa vorbesti cu ea. Zii mai pe ocolite daca vrea sa se combine cu tine si daca nu vrea bine daca DA BAFTAwinking