| Bogdi131 a întrebat:

Again problem!sad. Vorbesc cu o fata de ceva vreme,ea fiind prietena mea.Dar ne-am cam certat zilele astea,dar ea nu ma crede cand ii spun ca o iubesc,ca nu i-am demonstrat lucrul asta! Ziceti`mi si mie va rog,cum ii arat unei fete ca o iubesc,ce fapte(explu concret),cum ii arat ca vreau sa o tin langa mine(ex.big grin),ce subiecte sa mai discut cu ea, pe mess la telefon(in realitate cam greu, sta la 40 km departare de mine,si nu ne vedem tot timpulsad.)Cum sa ii arat ca o iubesc foarte mult,sa nu mai fie discutiile asa monotone! Dar mai e o probleme, nu ii prea plac romantismelesad! Nu e genul mi-a spus, ea vrea fapte concretesad! Va rog ajutati`ma cu multe exemplesad! Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Ai 14 ani, crede-ma ca nu sti ce inseamna aia iubire. Lasa fetele, si fa-ti un drum in viata.

| Amiiii69 a răspuns:

Daca nu ii plac romantismele, atunci nu prea vad sperante mari in relatia voaastra. Daca ea nu are incredere in tine inseamna ca si-a batut joc de tine iar daca avea/are incredere in tine atunci aia era iubire.Cel mai bine este sa o lasi cateva zile singura sa vezi daca iti simte lipsa daca te intreaba "cf", "n-ai mai dat niciun semn de viata" in primele zile nu ii raspunde. Sper sa treceti peste asta:*

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Sa stii ca fete sunt..multe, poate nu ca ea...da aceasta fata de carre vorbesti tu e prea departe ca sa poti " controla ce face ea in restul timpului.

| TzZaCKe a răspuns:

Da-i in buca frate si zii ca o iubesti