| Gigel8566 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Poate ca o sa sune penibil dar na se mai intampla si de astea! Sa incap cu inceputul! Eu am fost cu o fata 2 saptamani chatterbox bla bla bla si m-a parasit urat tare in fata prietenilor! Apoi ma impac cu ea si ramanem amici(nu iubiti). Peste 2-3 zile ma trezesc ca imi intra vara ei pe mess si ca ma intreaba daca vreau sa-ma impac cu ea. I-am zis nu si alte chestii.Si acum de vreo 2-3 saptamani vorbesc cu ea(vara ei) si a inceput sa puna emoticoane de genu :X sau :* cand ma intreaba ce fac sau cand o intreb eu. E vreo sansa cat de mica sa simta ceva pentru mine?(tinand cont ca nu pune la oricinebatting eyelashes si ca nu m-a vazut decat pe net(facebook, hi5 etc in realitate nu ) si inca ceva cum as putea sa o impresionez sau alte panarame de astea? Si sa o conving sa iasa afara cu mine? sa nu uit.Cand o intrebam daca vrea sa iesim afara spunea ca o doare piciorul ca s-a asezat din greseala pe PLACAcrying, dar am vazut ca la scoala se ducealaughing. si duminica de exemplu am intrebat-o daca iese afara si a zis nu ca o doare capu da la calc statea si doar am vazut-o in carre4. MERCI! happybig grin

Răspuns Câştigător
| denyssa_7357 a răspuns:

Nu cred ca ai sanse pune emoticoane asa doar sa te faca sa crezi cai place de tine sau ceva de genu. daca i-ar placea de tine ar vrea sa iasa cu tine si chesty de astea... nu ai sanse cautaty norocul la alta fata sper ca ti-am fost de ajutor funditzzza?

2 răspunsuri:
| Dyva a răspuns:

Auzi tu nu te gandesti ca poate fata aia care ai fost cu ea se simte foarte rau ca tu si vreisoara ei... si nu cred ca te place daca tot zice asa si zic eu ca ea se gandeste la asta si cred ca are prieten de aia nu vrea si emoticoane pune orece fata adica si eu pun :X si nu simt nimic pentru nimeni. succes!

| ihaveadog12 a răspuns:

Stii la ce m.am gandit. poate ca vara este de fapt fosta prietena.eu asa cred.fiindca nu vrea sa vedeti si te.a si intrebat daca vrei sa te impaci cu ea[fosta ta prietena]winking succes