| alyskumpy a întrebat:

Sal TPU, as vrea sa ma mai ajutati cu niste pareri... daca am o rel sexuala si la inceput 5 minute nu folosim prezervativ pentru a ne simti mai bine iar dupa 5 minute folosim risc sa raman insarcinata? totusi el doar dupa 0 jumate de ora, o ora ejaculeaza... FUNDAAkiss

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Da, risti, pentru ca poate sa iasa si un lichid preejaculator care contine sperma, dar riscul e minc, deci nu iti fa griji. Data viitoare ar fi bine sa folosit prezervativ...
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzz

3 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Mai cititi si pe urma faceti sex. Nu cunosteti organele sexuale deloc,cum si in ce fel se poate ramane gravida. Barbati se excita si intra in in erectie si inainte de a ajunge la ejaculare apare un lichid care si ala contine spermatozoizi, deci ai toate sansele din cate au descoperit cei care s-au ocupat de cercetari in acest domeniu ca se poate ramane insarcina si cu acel lichid precoital, se poate ramane si cand esti la ciclu. Deci degeaba folosesti prezervativ dupa cele 5 minute.

| chelie91ptm a răspuns:

Daca isi da drumu in acel timp, da, mai bine va protejati mereu decat sa o faceti fara ca prietenul tau sa fie meserias

| gabriel_9090 a răspuns:

Pai daca numai dupa o jumate de ora n-ai cum sa fi insarcinata doar ca nu mai esti virgina.si ma rog sa aveti grije.