| alyskumpy a întrebat:

Sal TPU, as vrea sa ma mai ajutati cu niste pareri... daca am o rel sexuala si la inceput 5 minute nu folosim prezervativ risc sa raman insarcinata? FUNDAAkiss

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Foarte posibil! :d

---> Dar trebuie sa folosesti mereu asa ceva, daca nu vrei sa ramai insarcinata!

. Sper ca te-am ajutat! puppy dog eyes

| Jigsaw a răspuns:

Pai de ce sa nu folosesti? Lichidul preejaculator contine spermatozoizi care te pot lasa insarcinata.

| ღAncaღ a răspuns:

In primul rand nu cred ca este o problema, daca nu a iesit nimic alb... atunci e ok, si in al doilea rand data viitoare te-as sfatui sa pui categoria : dragoste si sex!