| alyskumpy a întrebat:

Sal TPU, as vrea sa ma mai ajutati cu niste pareri... daca am o rel sexuala si la inceput 5 minute nu folosim prezervativ pentru a ne simti mai bine iar dupa 5 minute folosim risc sa raman insarcinata? totusi el doar dupa 0 jumate de ora, o ora ejaculeaza... FUNDAAkiss

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Ce preferi: sa te protejeze sau dupa aceea sa stai cu sufletul la gura "sunt sau nu insarcinata, am sau nu vreo boala"?
pentru siguranta ta si a lui mai bine va protejati. nu ai citit si tu pe acest site fel de fel de intrebari legate de acest subiect, fel de fel de fete una insarcinata la 15 ani, alta care sta in suspans etc etc etc.
din cate stiu da poti ramane.

| irina20 a răspuns:

Spui ca nu folosesti prezervativul ca sa va simtiti bine,asta insemnand ca restul raportului nu va simtiti bine? Adica din juma de ora,o ora doar cinci minute e ok?
E pacat sa risti, si cu prezervativul e acelasi lucru.
Daca un barbat spune ca nu simte nimic cu prezervativ, atunci de ce accepta cu el?

| darrio2007 a răspuns:

Vai dar ce armasar ai gasit! Dupa o ora.Si in timpul asta ce face? Citeste ziarul?

| lavyBandB a răspuns:

Hmm.daca nu.si da drumul in tine nu ar fi nicio problema dar trebuie sa luam in calcul si faptul ca ai putea ramane insarcinata din cauza lichidului preejeculator care contine spermatozoizi... Oricum aveti grijs ca nu vreau sa aud si de la tine o intrebare ceva de genul : help am ramas insarcinatawinking
Take care:*

| eu1893 a răspuns:

Asta depinde de baiathappy Sti ce vreau sa spun happy. Ai grija sa nu te infectezi, totusiwinking. Funda?

| ironman3 a răspuns:

Nu, ca nu s-a ejaculat in vaginul tau