| Bixuuuuuu a întrebat:

Ziceti-mi si mie una si buna! am auzit tot felul de lucruri si fiecare are pareri diferite! daca imi incep voata sexuala si folosesc prezervativ, am vreun risc sa raman insarcinata? am auzit ca pot ramane insarcinata daca sunt in perioada de fertilitate mare..adica?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ramane insarcinata doar daca se rupe prezervativul, altfel nu.

| xFluing a răspuns:

... Cum sa ramai insarcinata daca folosesti prezervativ, ioi lumea asta...