| FlOrRyN a întrebat:

Sal TPU. A o problema. Imi place de o fata care este cu un an mai mica ca mine. Adica eu am 12 si ea are 11. As vrea sa-i spun ca o placbig grin si s-o invit in oras

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Copi plictisiti de viata. sfatul meu? du-te si pune mana pe o carte, daca nu vrei sa maturi dupa ce termini scoala, si sa te vada fata asta in halul acesta.

| Analytical a răspuns:

Si ce ne spui noua? laughing

| cezar199 a răspuns:

Copii atomici du-te si te joaca cu puta in nisip ce oras visezi?laughing la 12 ani nici in parc nu ai voie nesupravegheat si ce prietena visezi ia si te culca mai bine esti in crestere ce prietena visezi la 11 ani

| RagingZeus a răspuns:

Parca si vad urmatoarea ta intrebare:
"E bine daca fac sex la 12 ani?"
Lasa fetele si ai grija de scoala, la varsta ta.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Du-te ma fa un dus n-ai ocupatie mai spala vasele, mai da cu aspiratorul sa vezi cum iti trece dragostea.

| RedDany a răspuns:

Hai frate, n-ai ce face du-te si culcate...laughing Invata mai bine, eu sunt a 7 si n-am prietena ca vr sa iau bacu ai timp dupa sa faci si sex+))