| AiPierdutCelMaiBunIubit a întrebat:

Sal TPU!

Cum v-ati cunoscut iubitii/iubitele?

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ne cunoastem de cand eram micihee hee Prieteni...si apoi iubitilaughing

| Danysan a răspuns:

Aici pe TPU!

| Mussette a răspuns:

Pe unul l-am cunoscut la o prietena, itr-o camera de camin. big grin
Pe altul, facea niste poze la o intalnire mai ampla si i-am cerut sa-mi trimita si mie pozele.
In rest, colegi, prieteni, pe care ii stiam de foarte mult timp.
Acum sa vad o noua cunoastere.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| TeckTonik997 a răspuns:

La scoala. pana in clasa a7-a nu am vorbit deloc desi eram colegi de clasa, am inceput cu tachinari, misto-uri, batai iar pe sfarsitul clasei a8-a a inceput o relatie care tine de 2 ani happy

| LoveYou7784 a răspuns:

Afara ploua si eu cu prietena mea am vrut sa mergem la o scara si acolo era EL cu prietenul lui iar prietena mea ii cunostea pe amandoi si s-au oprit sa vorbeasca... si eu ma uitam la el iar el la mine si ne zambeam si din ziua aia nu mi-am mai luat gandu' de la el.
Si intr-o zi prietena mea mi-a zis sa iesim afara si atunci a venit si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, eu am zis DA si am fost impreuna big grin

| LuizaIoana a răspuns:

Pai sa-l zicem pe ultimul, poveste scurta. laughing)) Suntem colegi de clasa. rolling on the floor))) :3

| Georgiutza23 a răspuns:

L-am cunoscut intr-o parcare unde facea niste trucuri cu carti, m-am uitat in ochii lui si am inceput sa am sentimete pentru el.