| Parazit93 a întrebat:

Sal TPU big grin am iar o problema. fosta mea iubita de care m am despartit de peste jumate de am a inceput sa mi scrie mesage si asa... si m am intalnit iar cu ea si am avut un act sexual cu ea. dupa asta ea mi a spus ca ea pe toti cu care a fost impreuna i a comparat cu mine si ea nu mai poate sa fie cu nimeni impreuna pentru ca niemeni nu o face fericita ca mine. acum stau si ma gandesc ce *** are fata asta in cap. va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| 5a a răspuns:

A dat de inteles ca tu ai satisfacut-o ce-l mai tare, cred ca e o panarama ceva, eu zis sa o lasi ca asta cu timpul o sa-ti manance viata si banii!

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Anonim55443 ți-a dat cel mai bun răspuns. Fă sex cu ea de câte ori se poate.
Dar sub nicio formă să nu mai intri vreodată într-o relație serioasă/lungă cu ea. De ce? Pentru că e ultraevident că nu merită.

Salut.

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Hmm...te iubeste sau cel putin tine la tine. Incearca sa vorbesti deschis cu ea despre subiectul ''iubire'' happy

| Anonim55443 a răspuns:

Fa sex cu ea de cat mai multe ori si e ok.