| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU doua fete la scoala vb la ureche si se uita la mine credeti ca le place de mine?

7 răspunsuri:
| catalina_2916 a răspuns:

Poate da, poate nu. poate se amuza pe seama ta.n-ai sa stii pana nu vorbesti cu ele.fa-ti curaj si abordeaza-le.cand le vezi ca se uita la tine si chicotesc te duci la ele si le intrebi ce s-a intamplat, daca gasesc ceva amuzant la tine sau care e treaba.fii barbat! laughing

| blondutzata a răspuns:

Frate fi un macho si vb cu ele mai asa ne plac baietii macho men BAFTA

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Fratioare,intra si tu in vorba cu ele si iti vei da seama imediat daca da sau nu.Stand in banca nu rezolvi nimic.Numai bafta!

| AlecsLexx a răspuns:

Uitandu-ma la avataru' tau iti spun: Calmeaza-te frate! Nau cum.

| Ş๓ilē a răspuns:

Nimeni nu poate sa iti zica asta. Poate au vazut ceva ''ciudat'' la tine, dar nu inseamna ca, gata, deja sunt indragostite de tine.

| Biggiesan a răspuns:

Bagă-te în seamă cu ele altfel vor râde de tine!