| ForeverWarrior a întrebat:

Sal TPU.Fetelor v-ar placea sa fiti abordate pe malul lacului sau nu? daca da cu ce ar putea incepe baiatul care o abordeaza pe fata? Daca nu ziceti locuri mai bune de abordat o fata.

9 răspunsuri:
| LordCronos a răspuns:

Intr-un Spice Shop.

| oliviaaa a răspuns:

Fetele mai fittzoase)))))) intr-un magazunas cu reduceri))))) iar cele simple nu trenuiesc abandonate decit in rairolling on the floor

| h3r a răspuns:

Da, mi-ar placea. Este romantic.
Mi s-a intamplat chiar si la munte, wtf.
Pana la urma, nu conteaza locul. Conteaza persoana si cum te abordeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred(desi nu-s fata) ca asa ceva ar fi foarte romantic si clasic.
Alte locuri bune:o cafenea, un parc de distractii, un parc verde, un loc fain in centrul orasului, in autobuz.

| SakonSIUkon a răspuns:

Lol da conteaza frate? bag-o in seama doar lool.

| SakonSIUkon a răspuns:

Lol asta e tare..nu e un loc bun de facut cunostiinta ca sunteti pe Terra.

| Irinna1 a răspuns:

Nu conteaza locul, degeaba o duci pe malul lacului daca atunci cand ajungi acolo nu stii ce sa-i spui, sau..incepi sa spui prostiihappy, este important cum incepi o discutie cu ea, ce cuvinte folosesti.iar daca intr-adevar si ea simte la fel pentru tine, nu va fi dezamagita de locul in care suntetiwinking

| ForeverWarrior explică (pentru Irinna1):

Nu m-ai inteles vroiam sa zic ca daca pe malul unui lac sta o fata pe care n-o cunosc e ok sa intru in discutie cu ea acolo sau nu e ok locul pentru o cunostinta?

| Irinna1 a răspuns (pentru ForeverWarrior):

Sigur ca e ok, de ce nu? Sa inteleg ca sunteti vecini, sau v-ati intalnit o data prin zona..important e ce-i spui, si cum incepi, nu unde sunteti..trebuie sa te simti bine si confortabil in locul in care esti, daca e asa..mergi inaintehappy