| CiuiDRM a întrebat:

am si eu o intrebare, am cunoscut o fata in luna iulie, ia a venit aici doar in vacanta la bunici, cand am cunoscut-o deci credeti-ma ca nu imi puteam lua ochii' de la ea, m-am gandit sa o pun in seama, m-am dus la ea cu tupeu, si am intrebat-o cum o cheama, cati ani are bla bla bla, pana la urma am simtit ca ii plac putin, i-am cerut numarul de tlf si toata ziua vorbeam, o vedeam noapte de noapte, stateam vorbeam, dar eram un grup de prieteni, nu numai noi doi, la sfarsitu lu august, am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna.
Din pacate ia mi-a spus ca nu. ca doar prieteni, ca ii place foarte mult de mine, dar peste 2 saptamanii pleaca la parinti acasa, si nu are rost sa se indragoseasca si dupa aia brusc sa nu ne mai vedem, am decis sa ii spun prieteniilor mei, sa ii spunem ei sa vorbeasca cu parinti si sa inceapa scoala aici.A vorbit si a lasat-o, deci credeti-ma ca am fost cel mai fericit, dar nu stiu ce avea de numai iesea afara, si nici nu mai vorbea cu mine sad.
Intro seara am iesit singur prin parc, si am vazut-o pe ea, a venit intro fuga la mine, m-a luat in brate, si m-a sarutat, sa nu exagerez... 5 minute fara sa ne oprim," app saruta foarte bine " laughing.
Intro noapte nu stiu ce i-am spus, dar am jignit-o foarte mult. de atunci nu a mai vorbit asa mult cu mine, si aseara ma suna sa ies afara, si iar ne-am impacat... eu am pus foarte mult suflet la ea, este foarte frumoasa, dar nu stiu ce sa fac ca sa nu se mai comporte asa cu mine, ce as putea face? dau funda' si scuze de romanu asta laughing :* va pup.

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da cati ani ai? Ca problema ta e mai mult de cat banala si usor de rezolvat. Ce e de facut? pff, sa fi mai galant cu ea, de la ce te-ai luat de ai jignit-o? nu puteai sa te batii sau daca tea deranjat sa ii faci reprosuri fara jigniri prea severe?

| CiuiDRM explică (pentru Jony123):

Avem 16 ani amandoi

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Vorbeste simplu si direct cu ea.Afla ce-i in capul ei si motivatiile din spatele comportamentului.Cam asta-i tot.

| ovydyu1992 a răspuns:

Hey happy Si eu am avut o problema asemanatoare... Eu am scos-o in parc, iar din vorba in vorba deveneam tot mai serios, iar apoi i-am spus ce ma deranja... Crede-ma, se va bucura ca esti sincer cu ea, dar cel mai important e sa nu fi "rece"cand ii spui, adica sa dai dovada de putina sensibilitate, pentru ca astfel o vei "inmuia" si se va stradui sa respecte dorinta ta. Dar cred ca totusi ar trebui sa ii spui si ca iti pare rau pentru ce ai facut atunci, ca nu te-ai gandit la urmari. Sper ca te-am ajutat, succes! happy :*