| denisa_1494 a întrebat:

ma numesc denisa am 13 ani, sh as vrea sa va rog sa ma ajutati sh pe mine cu ceva, daca se poate. Eu am avut un prieten sh ne-am despartit acum o saptamana...si nu stiu ce sa fac, inca il mai iubesc. Un sfat plss...

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Bunna denisahappysi eu sunt in aceeasi situatie ca tine... dar acum tot ceea ce trebuie sa faci este sa inchizii ochisorii si te gandesti daca mai vrei sa continui relatia adica daca inca il iubesti suna-l si spune-i ori asta ori sa stai si sa plangi...bafta si sper sa aud vesti bune

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu stiu cum la 13 ani puteti sa vorbiti despre iubire. Sunteti copii, ce dracu. Nu aveti de unde sa stiti ce e aia dragoste. Asta se numeste iubire juvenila, si niciodata nu se implineste.

| Deya_6605 a răspuns:

Inlocuieste`l sau impacati`va... nu incetezi niciodata sa iubesti o persoana, inveti doar sa traiesti fara ea.

| denisa_1494 explică:

Da-mi id tau chis.happy

| denisa_1494 explică:

Id meu mihaelladenyssa@yahoo.com...sa mai vb daca vreti.

| sayiNNNg a răspuns:

Deny eu te sfatuiesc sa ai grija de tine si sa uiti de el. daca nu poti incearca sa te dai pe langa el dar cu crija ca noi baieti nu ne place sa ne sacaie fetele. dar continua cu baiatul acela si sa auzim raspunsuri bune

| dsada_7693 a răspuns:

Poi daca vrei mai vorbim noi 2.si ne imprietenim noi si poti uita de el asabig grin

| dsada_7693 a răspuns:

Pai. daca vrei putem vorbii noi. poate poti uita de el asabig grin